BST Mobility

O Firmie

Jesteśmy przedsiębiorstwem stawiającym na innowacyjność oraz jakość. Zajmujemy się dostarczaniem i doborem materiałów dla systemów fotowoltaicznych. Kompleksowo obsługujemy zamówienia, zaczynając od dobrania najlepszych i najbardziej optymalnych komponentów, przez zakup i dostarczenie materiałów, po wsparcie.

 

 

BST-Mobility-fotowoltaika
BST-Mobility-fotowoltaika

Międzynarodowa współpraca

Naszym głównym Partnerem fotowoltaicznym jest firma GBC Solino, Od 2003 roku zajmująca się hurtową sprzedażą komponentów i budową  elektrowni fotowoltaicznych. GBC Solino zajmuje się serwisem instalacji PV, które zostały wybudowane w Czechach, na Słowacji i we Włoszech. GBC Solino jest oficjalnym partnerem serwisowym KACO.

W stałej współpracy jesteśmy w stanie opracować najdokładniejsze i najbardziej optymalne rozwiązania technologiczne, z których korzystać będą firmy elektroinstalacyjne na całym świecie.

Najnowsza technologia

Oferujemy materiały i komponenty najwyższej klasy. Zastosowana w nich najnowsza technologia w branży energetycznej pozwala na przyszłościowe rozwinięcie układów fotowoltaicznych i dostosowanie ich pod nowe wymogi oraz standardy. Kupując nasze komponenty dokonujesz pewnej inwestycji w przyszłość.

fotowoltaika-panele-sloneczne-solar

© 2021 BST Mobility Wszelkie prawa zastrzeżone

Powered by: Kubala Projects

BST-Mobility-Logo